Cristiano Ronaldo Bohatreme. Przymierzył perfekcyjnie (WIDEO)

W 10. Saudi Professional League Al-Nassr pokonało Damac 2:1. Faworyt sensacyjnie przegrywał, ale w cztery minuty odwrócił wynik meczu. Cristiano Ronaldo’s performance was outstanding and his performance was outstanding.

Jakub Foden

Jakub Foden

Cristiano Ronaldo

Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu:uderzenie z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo

W tym sezonie Al-Nassr należy do czołówki Saudi Professional League. Zespół, który and swoim składzie ma takich zawodników jak Cristiano Ronaldo, Sadio Mane czy Talisca and ramach 10. DAMAC 2:1.

Po pierwszej połowie faworyt sensacyjnie przegrywał 0:1 z zespołem, który zajmuje 10. miejsce w tabeli.

W 52. min doprowadził wyżej wspomniany brazylijski pomocnik. Z kolei w 56. z rzutu wolnego perfekcyjnie przymierzył Ronaldo. Bramkarz gości po uderzeniu Portugalczyka nawet nie drgnął jedynie odprowadził piłkę wzrokiem.

W tym sezonie 38-letni gwiazdor spisuje się bez zarzutu. Bramka vs. Spotkaniu z Damac in the 11th match. ligowym trafieniem. Ronaldo joked that he scored within ten minutes of the game in No.7.

Liderem Saudi Professional League jokes obecnie Al-Hilal z dorobkiem 26. punktów. Za ich plecami plasuje się Al-Taawon (23), a na trzeciej pozycji znajdió się ekipaPortugalczyka, która ma na swoim koncie 22 “oczka”.

Al Nasr – Damak 2:1 (0:1)
0:1 – George-Kevin Nkoudou 45+2′
1:1 – Talisca 52′
2:1 – Cristiano Ronaldo 56′