Do you like Rania and Kate Middleton choosing the queen?

7 Ekim’de Hamas’ in Israel’s saldırması ve İsrail’in orantısız bir güç uygulayarak sivilleri hedef almasından sonra uluslararası kamuoyu ikiye bölünmüş durumda.

Israel in şiddetini savunanlar ve karşı çıkanlar arkaya açıklamalar yaparken, bu durum son yıllarda yıllarda yakın bir ilişki kuran Ingiltere ve Ürdün kraliyet ailelerini de karşı karşıya getirdi.

This Rania’s name is old.

They were due to be joined by Presidents William and William at their wedding later this year, English schoolteacher Kate Middleton (41) and Queen Rania (53) and Hamas and Israel fighting abroad. . You can also see CNN’s filters on CNN’s website.

Kate and William, Queen Elizabeth’s families, preferred President Hussein to leave.

Kuveyt’te Filistinli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Kraliçe Rania, Arab ülkelerinin Filistin’de şlenenlere sessioniz kalması and Batı ülkelerinin of ikiyüzlülüğüne tepki gösterdi. Kraliçe Rania, “Gelişmiş silahlarla toplu katliama tanık oluyoruz” dedi.

Boo Yaz Donny Getmichlerdi

In Europe, Rania Kralis and Kate Middleton have since decided to get married. “Hamas in Israel has terrorist terrorists fighting to eliminate terrorism,” Kate and William said on October 7. I am happy to hear from you that you are in love with others” açıklamasını yapmıştı.

In Germany, Bild newspaper appeared, in Israel Kate and William spoke of their departure, and Haziran joins Kate and William Rania from Hussein. Bild, “Oh my God, Kate and Rania, you laughed so much. Fakat bu bir daha asla olmayacak gibi” yorumunu yaptı.

Yainlanma Tarihi: 11:31, 26 Achim 2023

Source link

Leave a Comment