Fazıl Say’ın Erdoğan paylaşımı gündem oldu: What do you want to know: ABD in Germany does not have any…

Where are you going? – Gonselem Tarihi:

Donyaca ünlü pianist Fazıl Say’dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili bir paylaşım daha geldi.

The ISrail can be used by the ISrail in the Gazze, but also by the way. Erdo ğan’ın bölgedeki büyük trajedi You live in Tel Aviv quietly during Germany, where they are buried by your partners.

Ünlü pianist Say, bu kez Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bir arkadaşının Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki düşüncesini takipçileriyle paylaştı.

“Erdoganin, my right, old man, know how to do it”

Social media counts olduğunu savunduğ unu ifade etti.

Say, söz konusu paylaşımında şunları söyledi;

“Dün Konserden sonra Budapeşte’de Restoranda çigan var. Hayattaki and yakın dotum Macar’dır, kulağıma eğildi; “”Fazil!” “Urban, Erdogan, Putin is on his way out, çok var, ABD ve Almanya ne diorsa, önce tersine bakacaksın!” Ey mi?

Germany Tepkesin Distek Verdi: Turkleri Hafeit Main

It’s easy to use Erdoğan in Germany. Olaf Scholz’s first choice is to plant it and then pay the money. Say, German people are happy to do so.

Erdoğan’ın açıklamalarına destek veron Say, Gazze’deki ölümlere dair tablo da paylaşan Say, “Bu Israil’in kendini savunması? Her gün devam? Savunmak bu mu? Anlamak hysterim. Bu Filistinli ölen çocuklar ne ifade ediyor sizin i çin?” diy sormustu. Say son olarak “Türkleri hafif almayın” your Filistin’e yönelik zulmüne karşı çıkmanın Sadece Antisemitizm değil, aynı zamanda insani bir sorumluluk olduğunu vurguladı.

“Erdogan on Dogru Eklamalari Japan Liderdir” Demishti

Pianist Fadil Say’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bölgedeki krize yönelik politikasını övmüştü.

Israel in Gaza Şeridi’ndeki vahşi saldırılarına sert tepki gösteren Say, “Netanyahu siyasetinin bu dünyada yeri olmamalı. Savaş, terör, vahşet… Katliam… Bu siyasetin bu dünyada hiç bir yoktur yoktur, olmayacaktır. Insanlara, yaşama hakkı and eşit haklar vermeyen siyaset “olüm kültürü” vahşetini oluşturandır. Israel has halted its protests. Shahid costume.” demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İsrail’e karşı aldığı tutumu değerlendiren Say, “Erdoğan şu ana kadar barış için dünya üzeri en iyi, en doğru açıklamaları yapan Leaderdir. Russia and Ukraine Savashinda Da Bo Pence Boyledi. Read more.

Say, görüşünü paylaşırken tüm eleştiri oklarını almayı göze aldığını sözlerine ilave etmişti.

Source link

Leave a Comment