Hamas and Israel

Israel was created in 972 by Mag’de yayınlanan yazıda, in Israel in Kibbutzlarında çalışan Filistinli şçinin hikayesini paylaştı.

Websites to get your payment details:

“Hashim Al-Birawi, Gaz Shiredi in Koziendiki Beit Lahia da Dugdu. Birawi, gençlik döneminden 40 yıl boyunca Nir Am, Yad Mordechai, Nir Yitzhak and Ruhama’nın kibbutzlarında önce işçi, were chosen by them. .

Al-Birawi, İsrail’de çalışma izni alan binlerce Filistinliden biriydi. El-Birawi’nin, Halk arasındaki saygınlığı nedeniyle 54 yaşındaki kardeşi Nebil, “Orada bize aileden biri gibi davrandılar” dedi.

7 Ekim’in kabus gibi sabahında El-Birawi, bir kibbutzda çalışırken Gazze’deki evine dönmek yerine yerine Negev’deki yerinde kaldı. Sabah Al-Birawi said that the Gazzeli işçi, işe gitmek için bindikleri gri minibüste Solderıya uğradılar.

Kibbutz Ruhama’dan bir çiftçi olan Lior Golan, El Birawi’ye yakındı ve karısını ve çocuklarını tanıyordu. Golan, onun için “Birçok isçiyle çalıştım but Haşim gibi bir müteahhitle hiç tanışmadım. 80” Once again you can see your patio in the garden. “It’s very cool of her.” com. diyor.

O Kumartsi, on the morning of the Golan, the missiles sounded their sirens at their session in Al-Birawi. Or anlar için Golan şunları söyledi:

“Bana şöyle dedi: ‘Sa’ad kavşağındayım. Pink goods. Yaralıyım, bir işçim yaralı’ dedi. On the tarlalardan kaçmasını söyledim but hareket edemediğini söyledi. 10 houses were established in the area of ​​Kibbutz Nir Ama yakın olduğunu söyledi. “Biz konuşurken yine vuruldu ve öldü.”

Son of Golan, El Biravi’nin kendisine “gökten paraşütle atlayan bir hamas militanının” kendisini vurduğunu söylediğini söyledi.

Gri minibuses travel to Filistinli ISrail vatandaşı sürücü Sami el-Jarjawi de o saldırıda öldürüldü.

The Israeli newspaper i24News published new news in Israeli newspapers, with the Hamas newspaper publishing a small report.

Bu Sure Haşim’in küçük kardeşi Nebil El-Birawi, abisi için Gazze’de hak ettiği cenaze törenini düzenlemek istediğini söyleyerek, “Videoda un ölü gördüm. Ağabeyimin yüzünü tanıyorum. News about an old terrorist. the nose? Onu Herkes tanıyor. Hirhangi Bir Kibutsa Soron. You can’t wait to see what happens. Eli Gibby. Sadece un gömmek istiyorum.” Dior.

“Dormaci in Dua Edurum”

Kibbutz Yad Mordechai Din pays tribute to Yahel Schiffman, the Peruvian kardeşi Nebil’i tanıdığını ve o sabah Sirenler çalmaya başladığında ona koşması gerektiğini söylediğini paylaşarak “Nebil güvenilir bi adamdır . Söylediği şey gerçektir” dedi.

Nabil, 7 years old. On November 12, the next day will be very useful.

Nir Amdan survived Ofer Lieberman and Aksam Nabil and left the country. During the day I was born, “There is a lot of money to be paid. It’s hard to eat anything that’s hard to use. It’s better to ask for something. It’s better to use it, it’s better.” When I get the irdiler, my ve suyu ve kek verdiler. Yaralıları hastaneye götürdüler “. dedicate.

Nabil, çocukluğunda İsrail’de Absi Haşim’in yanında çalışmak için küçük yaşta okulu bıraktığı söyleyerek şunları paylaştı:

“Birinin you have ölümleri, silahlı saldırıları durdurması and turup konuşmaları için dua ediyorum. This fazla was istemiyorum. Burada değil, orada değil. She ölüm benem için zordur. Ailem Han Yunus’a (Güney) Gazze’de) ka Here you. Go Bizim Tarafımızda, onların tarafında, they are happy.”

Hashem Yakin Ulan Israeli in the Golan, Gazili publishes Kurdogun, and Ghazi Deki Felistinlilerin Yesgunlogon Hamas’ destroy the media.

There is no need to move to Israel or to send a new one to another country. Artık böyle yaşayamayız diyen Golan, “Teröristler oradayken kızlarımı tekrar kibutz okuluna nasıl götürebilirim?” ifadelerini kullandı. Golan, make sure of your strength two years ago. Israel Devleti’nin Gazze yakınlarında yaşayan vatandaşlarını terk ettiğini savunan Golan, birçok yakının kaybettiğini paylaşarak, “Üç gün boyunca ağlamayı kesmedim. Ailem için ağladım. Arkadaşlarım için ağladım. Here I am with you. dedicate.

Odatv.com

Source link

Leave a Comment