Israel in katliamına ses çıkaramayan Süleymancılara ait vakıf büyük tepki çekti

Hamas’n Silahlı canadı Izz al-Din al-Qassam Tugayları’nın 7 Ekim sabahı “Aksa Tufanı” adıyla kapsamlı saldırı başlatmasının ardından, ISrail and Gazze arasındaki çatışmalar şiddetlenerek sürüy or.

Israel in 18 bombs bomb abluka altındaki Gazze Şeridi’nde hayatını kaybeden sivillerin sayısı 6 bin yaklaştı.

MÜSLÜMANLARI BIRLEŞTIREN Kuruldan Chektilar

If you want to know what to do, the group will be able to learn more.

Germany faaliyet gösteren ve ‘Sülemancı’ olarak bilinen Islam Culture Merkezleri Birliği (Fix), İsrail will be closed on 18 days of the week and the next day will be served.

ısrail’e tavır alamaya İslam Kültür Merkezleri Birliği, tepkisel duruşunu ise Islami Olusumlara yansıttı.

VİKZ’in, Gazze’deki insanlık dramaına duyarsız kalmayan germany muslimmonlar corollo format‘ndan (KRM) ayrıldığı öğrenildi.

Almanya’da Müslümanları Federal düzeyde temsil eden Almanya’da Müslümanlar Koordinasyon Kurulu’nda; Diyanet Eşleri Türk Islam Berligi (Detib(Islam Toblomo Milli Gorosh)IMGG), Europe Turk Islam Berligi (Atib) Gibi Kuruluşlar yer alıyor.
  • Merhum Süleyman Hilmi Tunahan Hocaefendi’nin yolundan gittiğini iddia eddia ve kamuoyunda “Süleymancı” olarak nitelendirilen oluşumlar, geçmişten bu yana top plumsal hassasiyete duyarsız kalmakla eleştiriliyor. Milletin ve ümmetin durduğu yerde duramayan birçok ‘Süleymancı’ yapı, yurt dışında da aynı nötr tavrını sürdürüyor.

Germany fix’in bünyesinde yaklaşık 300 ipadthan and eğitim derneği bulunuyor.

(Tags for translation)Israel

Source link

Leave a Comment