Italy, Arnavutluk’a goç merkezleri kuracak

Italy Başbakanı Giorgia Meloni, binlerce yasa dışı göçmenin kalması için Arnavutluk’ta iki göç merkezinin kurulacağını açıkladı.

Roma’da Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile düzenledikleri basın to plantısında konuşan Meloni, ilkbaharda açılması beklenen merkezlerin her yıl 36 bin kişiye kadar göçmenin barınmasını sağlayacağın ı duyurdu.

Plana gore bu merkezlerde Italianan botları tarafından denizden kurtarılan göçmenler kalacak, Italian kıyılarına ulaşan göçmenler buralarda konaklamayacak.

Meloni, Italy, Italy, you can eat taliplerini inselerken kesselerin bu merkezlerdi kalakagenni, blanc hamil kadinlar, kukuklar and hasas per doromo polunan keciler esin oygulanmaikageni del geteridi.

Please note that you will be in Italy in your home. Arnavutluk da güvenlik personeli ve local police.

Watermelon, Arnavutluk’un henüz bir AB üyesi olmadığını ancak üye bir ülke gibi davrandığını söyledi.

“Bu borç ödenemez. Italy çağırırsa Arnavutluk yanıt verir” Didi.

Here’s how many thousands of murderers are in the news.

Italian Liberal Party Daha Fadl Aruba’nın leader Ricardo Maggi, “planın korkunç olduğunu ve Italya’nın Guantanamo’sunu yaratacağını” söyledi.

For a long time, Italy has been purchasing its products through the AB dışına gönderemeyeceğini package, which has exacerbated this problem.

Arnautluktaki, leaders of the Democratic Party, Ulan Pelinde Kilici, spoke about their words:

“Arnavutluk has rebuilt himself, Ramanin ülkemize yapabileceği en büyük Sadakatsizlik eylemidir.”

Roma talks about world best practices based on Andrea Costa, who is still familiar with Italy’s politics today.

Aşırı Sağcı Italya’nın Kardeşleri Partisi’n Leaders olan Italya Başbakanı Meloni, göçmen karşıtı politikalara verdiği destek ile biliniyor.

Source link

Leave a Comment