Montenegro életben tartotta Eb-reményeit; Megvan Cristiano Ronaldo 10. Make a selection

A magyarokkal azonos csoportban szereplő montenegrói válogatott 2-0-ra nyert otthon Litvánia ellen a labdarúgó Europa-bajnoki selejtező csütörtöki játéknapján.

Montenegro is a great country, it is a great country, it is a great country.

EZ VISZONT CSAK AKKOR Lehetséges, Ha Vasárnap A Szerbek Kikapnak Otthon Az Utolsó Heelyen álló Bolgároktól, A Montenegróiak Pedig A Telt Házas Pus kás arénában a már eb-résztvevő magnet Vendégeké nt.

A simple válogatott kijutott a jövő nyári, németországi labdarúgó Európa-bajnokságra, miután hazai pályán 4-2-re Legyőzte az izlandi csapatot.

A szlovákok ugyan a 17. Percben hátrányba kerültek a pozsonyi összecsapáson, de még az első félidőben fordítottak, majd a második játékrészben Lukas Haraslin két találatával eldöntötték a találkozót. Az izlandiaknak már csak a szépítésre futotta az erejükből.

szlovákok összességében és sorozatban is harmadszor jutottak ki a kontinenstornára.

AJ csoport másik meccsén Portugal Cristiano Ronaldo tovább javította válogatott rekordjait a Liechtenstein otthonában 2-0-ra megnyert összecsapáson: az ötszörös aranylabdás támadó a mérkőzések és szerzett gólo k tek intetében is előrébb lépet t, 204. meccsén 128. Találatát szerezte nemzeti színekben.

Banned Europe 2016 – bajnok portugálok már korábban biztosították részvételüket a kontinensviadalon.

Eredmények, G csoport, 9. Formulated:
Montenegro-Lithuania 2-0 (1-0)
Goals: Cook (3), Jovetic (48)

Koraban:
Bulgaria-Mazarolshag 2-2 (1-1)
Goals: Delev (24.), Deszpodov (79., 11-esből), illetve Ádám (10.), Petkov (97., öngól)

Jc supports:
Liechtenstein-Portugal 0-2 (0-0)
Luxembourg-Bosnia and Herzegovina 4-1 (2-0)
Slovakia-Iceland 4-2 (2-1)

to know more information: 1. (és kijutott) Portugal 27, 2. (és kijutott) Slovakia 19, 3. Luxembourg 14, 4. Iceland 10, 5. Bosnia and Herzegovina 9, 6. Liechtenstein 0

Koraban:
support:
Georgia-Scoscia 2-2 (1-0)
Cypress-Spain 1-3 (0-3)

to know more information: 1. (és kijutott) Spanyolország 18 pont/7 mérkőzés, 2. (és kijutott) Skócia 16/7, 3. Norvégia 10/7, 4. Georgia 8/7, 5. Ciprus 0/8

support:
Azerbaijan-Svidorsag 3-0 (2-0)
Austria 0-2 (0-2)

to know more information: 1. (és kijutott) Austria 19 pont/8 mérkőzés, 2. (és kijutott) Belgium 17/7, 3. Svédország 7/7 (12-12), 4. Azerbaijan 7 (7-12), 5. Észtország 1 /7