The Weekend is priced at $2.5 million

Milletler Dünya Gıda Programı (WFP), “The Weeknd” was funded by Canada and the new World Food Program Abel Tesfaye’nin, Gazze’ye in the amount of US$2.5 million.

The World Food Program contributed $2.5 million in Tesfaye contributions in Gazi, $4 million in food aid, and $173 million in financial assistance from tedariki sağlay. acağı kaydedildi.

Açıklamada, Tesfaye’nin yardımının “Açlığın eşiğinde olan 1 mile Gazzeli”ye yardım ulaştırma çabalarına önemli destek sağlayacğı ifade edildi.

WFP covered 764 cases of HIV infection (WFP) in 2017, with one “humanitarian case” reported in 2017.

“Tahmin Edilinen Jock Otesinde”

Açıklamada ifadelerine yer verilen WFP Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa Bölge Direktörü Corinne Fleischer, “Gazze’deki is a crazy interface that helps solve the problem. The World Food Program has edited everything through Gazze’deki açlıkla mücadele mücadele edebilmek için yardımların çok ciddi şekilde artması gerekiyor.” Green messages.

Sanatçı Abel Tesfaye, 2021 Ekim’de WFP’nin yi Niyet Elçilerinden biri olarak atanmıştı.

According to this article, all the above information will be sent to Gazze’de yaşayan insanlara karşı “açlığın bir savaş silahı” olarak kullanılmasını in protest against the World Food Program in no time.

Sabri, “Arkadaşlarımızla beraber, geçmişte başarılı bir şekilde çalıştığımız gibi Gazzeli çocuklar için de acil yardım çağrısı yapılmasını istedik. Read crazy questions and crazy tips through the new Dunya program that offers you a wonderful experience.” Ifadelerini kullan mıştı.

(tags for translation)Weekend

Source link

Leave a Comment