This article has ended: Israel Gazin En Buyuk Hastanesini Hedifen Koido!
1dk Okuma

Israel, yerinden edilmiş on binlerce Filistinlinin barındığı Gazze’deki Şifa Hastanesini hedefine koydu. Hamas is Israel Ordusunun yeni bir katliam hazırlığında olduğunu öe surerek dünyaya çağrıda bulundu.

Visit Şeridi’ndeki and büyük tıbbi kompleks olan Şifa Hastanesi’nin enthusiasm’ın opsyonları için “Kalkan” olarak kullanıldığınını iddia eden ̇srail ordusu sözcüsü tuğamiral daniel hagari, ̇srail savunma kuvvetleri (idf) tarafından hazırlanan pidelaları paylaştı and bununenennenndındındındınd ındındındındındındındındındındındındındındındındındın. One day.

Hamas Tonleri and Toplanti Udalari

This is the basis for daily health coverage, as long as the old Hamas building community looks forward to seeing you.

Görüntülerde cephaneliklerle dolu gizli geçitte devriye silahlı muhafızlar, and to plantı odaları görülüyor.

Hamas yuk itmanin tek yolo po

Israel in BM büyükelçisi Hamas’ı yok etmenin tek yolunun onları tünellerden ve yer altı şehirlerinden çıkarmak olduğunu vurgularken, Israel güçlerinin “Magpie Mitroso” olarak da anılan Hamas’in gizli tünel ağını “Get help” Füzeleri ile hedef aldığı belirtiliyor.

Yallanlama Gildi’s enthusiasm

Hamas, has delivered more requests to all parts of the world by freezing its data.

Hamas, in its last days, was living in the pride of Israel in its knowledge, experience, and experience in an ancient part.

Daha Büyük Katlım Hazirlıcı

Israel in El-Ehli Baptist Hastanesin’dekinden daha büyük bir katliama hazırlık yaptığını iddia eden Rashaq “Dunya Leaderrini Soybeans Suçlarını durdurmak için harekete geçmeye çağırıyoruz” dedicate.


Israel in Gaza Read more about 471 questions now. Hamas sees Israel sold out
50 Ben Casey Sidende

The Hastanesi Gazze’deki said that he had a good time to do so. Son of a generation Raporlara Göre ISRAIL Saldırılarından kaçan yaklaşık 50 bin kişi hastaneye sığınmış durumda.

Source link

Leave a Comment