Cristiano Ronaldo is very fast!Piech Goli and Pierousze Polovi

Kibice nie musieli długo czekać na pierwszego gola w tym spotkaniu. A few details from Cristiano Ronaldo’s roster hold the key to this question. Już po chwili były zawodnik między innymi Realu Madryt ponowie trafił do bramki rywali. Tym razem Ronaldo teams up with Ibrahima Sehica.

Please pay attention to solving related problems. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego und pierwszej połowie strzeliła jeszcze trzy gole. Bruno Fernandes had a great time with Joao Cancelo. Joao Felix co-wrote the song with Polu karnym of Bośni. The result of the game was 5:0.

Warto zaznaczyć is a pierwszej połowie doszło do niebezpiecznej sytuacji. That’s Ronaldo’s son. Mężczyzna podbiegł do portugalskiego gwiazdora, ale już po chwili został odciągnięty przez ochronę.

Po przerwie goście nadal dominowali na boisku. W 72. min kontuzji doznał Ibrahim Sehic, czyli bramkarz reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Przez to na murawie musiał go zastąpić Said Hamulic. Chociaż to portugalczycy stawiali warunki na boisku, to nie byli w stanie powiększyć swojego prowadzenia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy przyjezdnych 5:0.

Warto przypomnieć, że podopieczni Roberto Martinez y Eliminacjach Mistrzostw Europy nie stracili jeszcze ani jednego punktu. Dzięki temu plasują się na pierwszym miejscu w grupie i zapewnili już sobie awans na czempionat Starego Kontynentu. Bosnia and Herzegovina joke natomiast na piątej pozycji z dziewięcioma “oczkami” na koncie.

Bosnia and Herzegovina – Portugal 0:5 (0:5)

Bramki: Cristiano Ronaldo 5, 20, Bruno Fernandez 25, Joao Cancelo 32, Joao Felix 41

Bosnia and Herzegovina: Ibrahim Sesic (Sajid Hamric 72) – Amar Dedic, Adrian Leon Barisic (Renato Gojkovic 72), Denis ·Hacikadunik, Seid Kolasinac – Miralem Pjanic, Gojko Simirot – Miroslav Stevanovic (Said Hamulic 65), Amar Rachmanovic (Yusuf Gazibegovich 46), Elmedin Demirovich (Yusuf Gazibegovich 46) )——Edin Dzeko

Portugal: Diogo Costa – Diogo Dalot, Ruben Dias, Goncalo Inacio, Joao Cancelo – Bruno Fernandez (Ruben Neves 79), Dani Lo Pereira, Otavio-Cristiano Ronaldo (Diogo Jota 65), Joao Felix (Vitinha 79), Rafael Leao (Pedro Neto 65)