Demir Kubbe also has old features

Israel Ordusundan yapılan açıklamada said, “Demir Kubbe onleme füzesinin başarısız olduğu ve ISrail’in orta kesimlerine düştüğüne dair görüntülerden sonra soruşturma başlatıldı.” ifadesi kullanıldı.

Savunma Demir Kubbe’de “teknik bir arızanın” olabileceği ihtimaline işaret edilen açıklamada, olayda herhangi bir zayiatın yaşanmadığı belirtildi.

The Times of Israel reported on Vozsenin, Shiredi gas in Tel Aviv, which exacerbated the problem.

The foundation of Israel is that its protection systems are not easily accessible.

Hamas’in Canadian military Izz al-Din al-Qassam Togilari, Israel in abluka altındaki view şeridi’nde sivillere yönelik sales saldılarına karşılık tel aviv’e çok sayıda roket Fig fılattığığın role.

Israeli magazine Ishgalindi Durom

Hamas Canadian Izz al-Din al-Qassam Togilari, 7 Ekim Sabah, Israel in “The Palestinians and the Mescid başta Aksa olmak üzere kutsal değerlerine yönelik sürekli ihlallerine karşılık worme” gerekçesiy the capsamlı sold rı düzenlerken İsrail ordusu da Gazze You may not be able to bombard yourself.

Israel 7 Ekim’deki saldırılarda 310’dan fazlası Asker olmak üzere 1200 ISraillinin öldüğü, 5 bin 132 kişinin yaralandığı duyuruldu. Israel Ordosuna Gur, 7 Ekimden Bu Yana Gazzi’diki çatışmalarda 70, Lebanon sınırında da 6 Israel Tasli öldürüldü.

Gazze’deki hükümete gore, 7 Ekim’den bu yana Gazze Şeridi’nde ISArail saldırılarında öldürülen Filistinlilerin sayısı 6 bin 150’den fazlası çocuk and 4 binden fazlası kadın olmak üzere 15 bin 20 7’ye yüks I have.

İşgal altındaki Batı Şeria and Kudüs’te of 7 Ekim’den bu yana İsrail güçleri and Yahudi yerleşimcilerin saldırılarında 253 Filistinli hayatını kaybetti.

Israel Ordoso, Gazze’de on binlerce yaralı ile sığındığı onlarca hastaneyi zorla tahliye ettirmek için yerleşkelerini ya da an binarını vurdu. Isgal sırasında bazı hastaneleri bastı. Please note that you will find all the details you need.

Hamas Il Israel Arasendaki Isir Takasi Motakpati

Israel was fired upon by Hamas at 07.00 AM (08.00 GMT) at 07.00 AM GMT and 3 hours later.

Israel and Hamas began to clash with Ghazi Shiredi 81, and Israel entered 240 Palestinians at its best.

Israel Ordosu, 1 Aralık’ta “insani ara”nın bitmesinin hemen ardından Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarına yeniden başladı.

* Haberin görseli AP tarafından edilmiştir service.

Source link

Leave a Comment