Phosphorus bombs in Israel Cattleyaam! Hamastan Buyuk operation! Darby Auston Darby!

Israel Ordusunun Gazze Şeridi’ne yönelik havadan, denizden ve karadan düzenlediği saldırılar 35. gününde devam ediyor.

Gazze’deki Şifa Hastanesi’nin müdürü, Israel’in kentteki bir düzenlediği saldırıda en az 50 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Yerendin Edelmich Sevillier de Salderde

Israel Ordusunun Gazze’nin güneyine giden yerinden edilmiş sivilleri hedef alması sonucu ölenler ve yaralananların olduğu bildirildi.

Gazze’deki ıçişleri Bakanlığının Telegram hesabından konuya ilişkin açıklama yapıldı.

ajiklamada, “Israel is the owner of the country, the price is free and the price is free and the price is free.” ifadesi kullanıldı.

Israel, Gaz Shiredi Nin Koziendiki 1 million Fadl Kaysenin Tehli çağrısı yapmış ve yerinden edilenlerin geçişi için “güvenlik koridorları” bulunduğunu öne sürmüştü.

Palestinians eventually became a source of livelihood in Ghazi, or contributed to Israel’s survival, exacerbating the problem.

Netanyahudan Iklamasi Occupation

Israel welcomes Benjamin Netanyahu and announces his departure. Netanyahu said: “Hamas is in Gaza, Israel controls everything.”

Phosphorus bombalaria catlim!

Israel’s gas has been issued. Israel, Ayrım Gözetmeden Hastane, sivil yerleşim yerleri, okul gibi birçok yeri vuruyor. The company Filistin ıçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Gazze’nin and beüyük ve Merkez hastanesi olan Şifa Hastanesi’nin çevresinin yoğun bombardıman altında olduğu duyuruldu

The magpie feeds on explosive phosphorus. Israel, Shiva Hastanesi çevresini uluslararası hukuka göre kullanımı yasak olan phosphorus Bombası ile vurdu.

Hamas Zamanli Buyuk operation

Yerel Kaynaklar, Kassam Tugayları’nın İsrail güçlerine karşı bir çok noktada eş zamanlı operation başlattığını bildirdi.

You may be happy to see what you want. Onlarca İsrail Askerinin öldüğü bildiriliyor.

Gazze’deki Al-Mayadeen muhabiri ISrail ordusu ile safehil bölgesindeki bazı ISrail güçleriyle iletişimin tamamen kesildiğini aktardı.

Kassam: Sozgusu: Zafer Yakinder

Kassam sözcüsü Abu Ubaida, ”Moralimiz yüksek ve Zafer yaklaşıyor Kalplerinizi iyileştirecek suprizler göreceksiniz, sizden tek isteğimiz dua etmenizdir. May God protect you, group of people who love you so much.” açıklamasını yaptı.

“Felistin Deshinda Hazerlik Yaptik”

Kudüs Tugayları Sözcüsü Ebu Hamza, Filistin dışında hazılık yaptıklarını belirtti.

Abu Hamza yaptığı açıklamada, ”Savaş artık sadcece ile sınırlı değil.
Palestine has been removed from the risk.”
Ifadlerini kullandı

Catardan Chari

Qatar, Israel’in Gazze’deki Şifa Hastanesi’ne saldıracağı uyarısında bulunarak “Uluslararası toplumu Şifa Tıp Kompleksi and içindekilerin korunması için acilen müdahale etmeye çağırıyoruz” açıklamasını yaptı.

(Tags for translation)Israel

Source link

Leave a Comment